משלוח חינם בקנייה מעל 150 ש״ח

למה מדבקות קיר לעיצוב חדרי ילדים?

תמו וחלפו להם הזמנים שבהם היה צריך לתלות פוסטר על הקיר או למצוא איזה דוד (מעצבן בדרך כלל) שיודע כאילו לצייר על הקיר לקישוט או להיאבק עם הילד, מתוך ניסיון למנוע ממנו להדביק מדבקות או לצייר ציורים שהורסים את צבע הקיר מבלי להשאיר חותם אסתטי ראוי. תמו וחלפו להם ימים אלו, שכן היום, כשם שרבים יודעים, יש פיתרון מעולה- נגיש, אסתטי וכן (גם זול) שיכול לתת צבע לחדרי ילדים; להחזיר קצת צבע לאלה שנתנו לחיים שלנו מלאאא צבע; הלוא הוא הפיתרון של מדבקות הקיר.

כן, הפיתרון הוא של מדבקות קיר זולות ויפות של המותגים האהובים על הילדים- אלה שממילא הילדים שלכם כה אוהבים- אשר מותקנות (זאת אומרת...מודבקות) בקלות על הקיר; וכן, גם יורדות בקלות; יורדות בקלות, ללא השארת סימנים על הקיר או פגיעה בצבע. כך, גם, אפשר להחליף או לשנות את עיצוב החדר, גם באמצעות קניית מדבקות קיר אחרות. יש סיכוי שהילד שלכם, נגיד, יאהב תקופה את מיקי מאוס, אחרי שנה יעדיף את המיניונים ועוד כמה יעדיף את ספיידי או באטמן או מה שזה לא יהיה- ״יכול להיות״. ברור שזה המקרה...בעולם של מבחר גדול, בלי שצריך להיות מומחה גדול ובלי שנשארים סימנים מאחור, אתם תמיד יכולים לעצב את החדר של הילדים שלכם עם הגיבורים העכשווים שלהם, המשתנים תדיר. 

אם כבר; למה לקנות מדבקות קיר לחדרי ילדים ב״מתנות ותיקים״? 

למה את מדבקות הקיר לחדרי ילדים קונים רק ב״מתנות ותיקים״?

1) מבחר גדול של כל המותגים האפשריים לילדים.

2) מבחר גדול גם בתוך המותגים עצמם. הילדה שלך, למשל, אוהבת את לשבור את הקרח, סבבה? יש לה יותר מכמה מדבקות לבחור מהן. אפשרי גם לקנות שתיים או שלוש מדבקות ליצירת אווירה שלמה יותר של דיסני על הקרח, סליחה של דיסני על הקרח, סליחה של פרוזן, אנה, אלזה ואולף בחדר של הנסיכה שלכם.

הילד שלכם אוהב את המיניונים, אותו דבר! 

הוא מעדיף את הגיבורים של דיסני. בכיף! 

רוצה לשלב עם גיבורי העל- ספיידרמן, באטמן, צבי הנינג׳ה ועוד? כן, אין בעיה. אין בעיה בכלל...

3) כל מדבקות הקיר לילדים במלאי מלא וזמין לרכישה. המדבקות יוצאות מאיתנו למשלוח תוך יום עסקים אחד. 

4) מחיר: מדבקות קיר ממותגות הכי זולות בנמצא: 

עכשיו, באמצעות מדבקות קיר איכותיות לחדרי ילדים- אפשר להינות מכל העולמות יחדיו ואצלנו- בד״כ- עוד לקבל עודף מחמישים- כן, היום אפשר גם לקשט את הקיר, גם לקלוע לטעם של הילד וההורים יחד וגם לפגוע פגיעה מינימאלית בכיס ההורים. 

מדבקות קיר מקוריות (!) לחדרי ילדים

- מדבקות הקיר שלנו הן מקוריות. חלק מזה אומר... במקרה הזה- שחוץ מזה שהן יפות גם במציאות- הרבה יותר במציאות מאשר בתמונות המצורפות-הן גם באמת יורדת מן הקיר בקלות, ללא השארת סימנים. בכך, המדבקות שלנו לקירות חדרי הילדים שלכם באמת מהוות פיתרון זול ואיכותי לעיצוב חדרי הילדים, לשמחתכם שלכם ושל ילדיכם.

  

(כן, כולם אומרים זאת; כן, אותן תמונות פחות או יותר מתרוצצות אצל כולן. מצד שני, קחו בחשבון: כאשר זה מקורי, הרי שהתמונות במחשב זהות לתמונות שתקבלו במציאות. וכן, גם המציאות...תוכיח לכם שאכן יש דבר כזה; שלא באמת צריך לקרוא את המדריכים ההזויים על איך מדביקים קירות קיר... סוד: עם זה בא עם הפטנט המקורי, הרי שאכן אתה ״מתקין״ ו״מסיר״ את המדבקה פשוט על ידי הדבקה והסרה של המדבקה מהקיר. אנחנו חושבים שלזה...כשזה באמת המקרה...אתה צריך מדריך לזה, בערך כמו שאתה צריך מדריך לפני טיסה על הקטע של איך שמים... חגורה...)