משלוח חינם בקנייה מעל 150 ש״ח
פינת הדיאטה; הדיאטה המהפכנית. בני המשפחה שלי לא טועים. גם לא מיליארד סינים. עכשיו יכולה להיות אצלכם. אני מתרגשת עבורכם

אין ספק שבדיאטות יש הרבה מקום לדילים וקשקושים על דילים. בעצם, ערוץ טלוויזיה שלם, ערב-רב ( פשש. איזה ביטוי ) של מוצרים, כל שבוע והדיל שלו, כל שבוע והמוצר החדש שבאמצעותו תרדו את כל המשקל- אתם. אני אישה רזה, רזונת, שתי טיפות מים של הברבי הבלונדינית המכוערת הזאת - לי זה יפה, אבל- בגלל זה מדברת אליכם. אני לא קשורה. כן, כן... מדיכת דיאטה לא שמנה שהייתה פעם באמת שמנה. אני רזה. וזהו. תקנאו. אויי אולי זה לא עוזר למכור את המוצר.
אז לא לשכוח למחוק את זה- עורך. בסדר? בסדר..

איזה מעניין זה שאפשר כל שבוע להמציא מוצר שיעזור לנו- סליחה לכם- לרדת במשקל. עזבו- מוצר לחצי שעה, עשרים, עשר דקות בלבד, עזבו את הצורך לקום! תיכף, ממש תיכף אנחנו ממציאים מדבקה שתפתור את הכל. בעצם כבר המציאו אותה.

אבל בטח עוד שבוע ימציאו עוד אחת. לא חלילה בגלל שהנוכחית לא עבדה. סתם שיהיה לנו גיוון.

נראה לכם אם לא הייתה עובדת, הם היו מוכרים לנו אותה בכזאת התלהבות!

עוד אחרי שהקודמת עבדה כל כך יפה!

אוההה. הקדמה. פששש... העולם ממשיך לנוע, למרות איך שאנחנו- סליחה, אתם נראים- איזה כיף.

אז גם לנו יש דיאטה בשבילך. מדבקה. סלוטייפ ליתר דיוק
.

נראה לך שזה שטויות? ואם נצבע אותה בכחול?

נקרא לה דיאטת העננים ונסביר שהיא עובדת על עקרון כוח המשיכה? רק ההיפוך שלו שיוצר היפוך וחיוך של בלונדינית שמדביקה את המדבקה.

אולי נעשה גם לוגו של עץ. כי זה גם קשור לעץ החיים. כי זה בריא. והעץ בריא. אז הנה.

כמוסות של סלוטפ כחול מהפכני. עסקה שנתית. 2200 ש״ח בעשרה תשלומים שווים.

מגיע עם חוברת של תזונה מאוזנת (ספויילר, כוללת בתוכה את דיאטת היוגורט המהפכני. שלושה ביום. והכי חשוב. מים וירקות חופשי! בלי לספור קלוריות!).

מאושר על ידי טמבל עם חלוק לבן.

והנה תמונה של טמבל עם חלוק לבן.

רק אצלנו!

במוצ״ש נעשה כתבה דומה רק אם רגשות אשם על השבת וחכו חכו לפסח!

והכתבה החד פעמים כל שנה. על הסופגניות וחנוכה. זה הזמן לבנות אותי כמומחה שימליץ על מה עושים אחרי סופגניה. בעצם אני אשלח את הטמבל עם החלוק הלבן. סגור. כי בכל זאת. כמו שהטמבל תמיד אומר
אה. יש לך ספק? 100 אחוז החזר כספיץ אם מנסה את הדיאטה הזה לפחות לכמה חודשים עד שנה, ולא מרזה, אבל ממש, אז הכסף יוחזר לך במלואו. מצד שני... כל התוכנית של הדיאטה הזה מבוססת על ההנחה של טמבל אחר עם חלוק לבן שאומר כי אפשר למות מזה, ובשאלת המשך לתחקירן שלנו, ענה... כן, המוות מרזה. טוב. לא נאמר עוד על הדיאטה הזאת. אנחנו מגלים יותר מדי איך הגענו לרעיון המהפכני הזה.
שתי הערות אחרונות
א. אם הגעת לפה. קבל פרס. 20 שקל הנחה. 2180 במקום 2200. הוכחת שאפשר לקרוא באינטרנט או בכלל
ב. אני מצטער בשבילך שאין לך משהו טוב יותר לעשות. אז יכול לתרום לנו. אפילו 2000 שקל. רק 2000 שקל. אל תשכח רק אצלנו... לא סופרים נקודות או קלוריות. כי...הירקות חופשי. אל תשכח, הירקות חופשי