משלוח חינם בקנייה מעל 150 ש״ח

מי אנחנו? קבוצת אמהות חדשה? מה זה לעזאזל קבוצת אמהות... אנחנו אוהבים את הסולדיריות, אבל איך להיקרא קבוצת אמהות ולהרוויח מהיותנו אמהות? זאת השאלה! זה לא פייר...גם אנחנו אמהות ולכן בא לנו ממש להגיד את זה ועל הדרך להרוויח...רק אם אפשר...

אה. אז תשמעו סיפור. סיפור אמיתי. פעם, היה הייתה לה, התאגדות של כמה אמהות אמיצות מצידנו. אמיצה קראו לכוכבת הסיפור אגב. כולם שילמו מלא כסף על מלא דברים שקשורים למלא דברים של ילדים. כל זה עד...מוזיקה... שהאמיצה החליטה לומר לא עוד. עד כאן או משהו כזה.

היא אספה מהר את אמא דובה שלה, את האבא המפחיד שלה, כמה אמהות אחרות, והלכה לחנות וביקשה הנחה- וכי למה- כי מדובר בקבוצה של קונות, אז זה הגיוני, לא? שיתנו הנחהכל הכבוד!

אבל האמיצה הזאת, חמודה שכמוה, אמרה אולי עכשיו אנחנו נדאג לכולן. יש לנו כוח. גילינו זאת- אם קונים חמישה נעלי נייק בבת אחת, יש מצב מעולה שיעשו לך הנחה! אז אולי...אולי היא אמרה לעצמה,  נקח את הסוד הזה, הסודי מאד מאד, וכן, את הכוח ההתארגנותי הזה, ונפתח קבוצת קניות אינטרנטית, כלל ארצית, בלה-בלה? רעיון לא רע. מצויין אפילו. 

אט אט או מהר מהר, האמיצה עזבה- העדיפה לשחק בחבל- לא, לא חץ וקשת- היא עברה מטמורפוזה- עכשיו היא גם וגם- אחרי שהשלימה עם אמא שלה והבינה לליבה-  ונשארנו עם אמהות שמספקות את הפלטפורמה לאנשי עסקים לפרסם דילים בתוכה, תוך כמובן שחלק מהכסף מתגלגל לאמהות עצמן. אה-מה-מה? היכן לכל הרוחות יכולה להיות ההנחה? ההנחה מקצצת ברווחי האימהות האמיצות. או שמא האמהות האמיצות מקזזות בהנחה והנה אנו כאן- מקימים קבוצת אמיצות נוספת. למה? כי צריך. חייב אפילו!

אז הנה, גם אנחנו באות ומקימות קבוצה. קבוצת קנייה לאמהות 

אז הנה גם אנחנו מקימות, לחילופין, גרופון, שעובד פחות או יותר על אותו עיקרון תיווך שעליו יש לשלם גם לשלם

רק שאצלנו נצעק פחות הנחה, הנחה, ולו משום שהמבצע יהיה ברור לעין ביחס לשוק.

האמת, לא כל כך קשה להגיע לכך. פשוט חותכים בתיווך.  אז קצת עובדים יותר- או פחות- במקום המתווך שלא היה, ואה...בטן גדולה יותר מדי אף פעם לא הייתה לנו.

ואתן אמהות- אנחנו מזמינים אותכן בכיף לקבוצת הקנייה שלנו.

יכולות לקנות לבד. יכולות לקנות לבד ולספר שעלה לכן יקר יותר. או שחבל אבל בדיוק נגמר, כשאיזו אמא חברה טובה, כפרה עליה, תשאל אותכם, מאיפה זה...וכו וכו.

ממני אליכן: אמא לא אמיצה, די עצלה, אשר בשיאה החברתי הייתה יו״ר וועדת קישוט בכיתתה. הקישוטים לא היו משהו...אם נאמר את האמת.

לרגע- אבל זה הקפיץ אותה - זאת אומרת הנחית אותה למטה- לתפקיד הגזברית של הכיתה. והנה כאן, הכל מתחבר לו

הגזברית מתחייבת שהמחירים...כאן...יהיו גם יהיו. הם בהחלט יהיו ״משהו״
 

מבטיחה לכן,

שלכן, האחות החורגת והמכוערת של האמיצה