משלוח חינם בקנייה מעל 150 ש״ח

מדיניות החזרות

 זמן

מדיניות ההחזרות שלנו תקפה למשך 30 יום בלבד. למצער, אם חלפו 30 יום מרגע קבלת הסחורה על ידך ועד קבלת מידע ברור ממך ביחס לאפשרות זיכוי או החזרה של סחורה זו, הרי שאנחנו נראה את עצמנו פטורים מן הצורך לספק לך החזר כספי או לאפשר לך להחליף את הסחורה האמורה בסחורה אחרת.

שימוש 

כדי להיות זכאי להחזרת סחורה, הפריט שלך אמור להיות חופשי מסימני שימוש ברורים ובמצב דומה לזה שקיבלת אותו.

אריזה מקורית? קבל פטור

שים לב, ״מתנות ותיקים״ לא מחייבת אותך להחזיר את המוצר באריזתו המקורית אם המצב אינו מאפשר זאת- כן, גם אנחנו לקוחות, ופה בדיוק עבדו עלינו- רוב המוצרים מחייבים אותנו להרוס את האריזה המקורית. וכן, אנחנו גם לא חושבים על החזר סחורה כשאנו רק מקבלים אותה. לבסוף, העובדה שהחנות הזאת פונה לילדים מגחכת במידה רבה את החיוב הזה- שכן, פתיחת האריזה על ידי הילד היא אחת מההנאות הגדולות שלו-ואנחנו לא בעד להרוס את זה לו או לכם.

 מוצרים שעליהם לא חלה אפשרות החזרה

מטבע הדברים, מוצרים מתכלים, כלי מטבח, כלים חד פעמיים או הלבשה תחתונה לא נכללים במדיניות ההחזרות שלנו. 

תשלומים נלווים- משלוח וכו׳ 

תשלום על משלוח- במקרה והסחורה שנתקבלה על ידך היא פגומה או חלה טעות בהזמנה, הרי שאנחנו גם נישא בהוצאות המשלוח שלך- דמי השילוח של הסחורה המוחזרת ממך אלינו, על פי התעריפים של ״דואר ישראל״ למשלוח רשום או משלוח חבילות רשום, כפי שיפורסמו באותה תקופה רלוונטית. במידה ואתה תהיה מעוניין להחליף מוצר זה או אחר מסיבות אחרות, הרי שאתה תהיה אחראי לשאת בעלויות המשלוח אלינו.

 החזר כספי או זיכוי בחנות

החזר כספי או זיכוי בחנות- זיכוי בחנות יינתן במידה ויש רצון להחלפת מוצר- ללא אחריות מוקדמת שלנו לכך- שלא כתוצאה מקלקול או טעות בהזמנה. במידה והסיבה להחזרה נעוצה במוצר פגום או טעות בהזמנה, הרי שללקוח תהיה את אפשרות הבחירה- בין החזר כספי לבין זיכוי בחנות. 

מתנה

כרטיס מתנה- החזרה על מתנה שניקנתה למישהו אחר תהיה בצורה של זיכוי בחנות; אלא אם כן הוחלט אחרת בין הלקוח לחנות.

זכות היתר של החנות להיטיב עם הלקוח מעבר לתנאי הסכם זה 

כל האמור לעיל, איננו גורע מן האפשרות של ״מתנות ותיקים״ להגמיש את תנאיה לאור המקרה הספציפי והרצון שלה להיטיב עם הלקוח. עם זאת, הגמשת התנאים האמורים לעיל היא בבחינת זכות יתר בלבדית של הנהלת ֿ״מתנות ותיקים״.

מדיניות זו נכנסה בתוקף בראשון לפברואר 2016 ומחייבת את האתר ״מתנות ותיקים״ מרגע זה.

 

שאלה? הערה? הארה? בכל מקרה, אנחנו נודה לך אם תגיד לנו איך נוכל לשפר את מדיניות ההחזרות והזיכויים שלנו לטובתך- טובת הלקוחות שלנו- וכך (בסופו של דבר) לטובתנו. 

 

Please get in touch!