משלוח חינם בקנייה מעל 150 ש״ח
מתחייבים שהמוצרים מקוריים מאה אחוזים-ייבוא מקביל מבעלי רישיון כאלה ואחרים בארצות הברית וכולי. מתחייבים למחיר הכי אטרקטיבי בארץ. ומתחייבים לקבלת החזרות עד 45 יום.
לגבי הנקודה האחרונה:
גם אנחנו מתעצלים ללכת לדואר... אה...ואתם יכולים לפתוח את השקית... לא אריזה מקורית ולא נעלי בית- עבודה בעיניים- איך אפשר להחזיר את המוצר באריזה המקורית אם לא פותחים אותו...אלכ דאגה לצרכן!!! כל עוד אין סימני שימוש, הכל בסדר מבחינתנו.
ההגיון הפשוט אומר שלפעמים בבית, אנחנו לא נכנסים לכזה שוק באם המזלג נופל לרצפה. המלצרית לא רצה לעברנו כאילו משחקת בסרט אימה וכולי. פשוט מתכופפים וממשיכים לאכול. אגב- זה מעצבן שאתה רעב והמלצרית הולכת להביא לך מזלג אחר באמצע הסטייק- סליחה, לכל הצימחונים, אני מדבר כמובן על סטייק עגבניות שזה בדיוק אותו דבר-אפילו טעים יותר! סטינו קצת...סורי...אם נחזור, לענייננו...חוק שלוש השניות חייב להיות מוחל ליותר זמן במקרים רלוונטים כמו אלה, לא? סתם מדברים כמו לקוחות ולא אנשים שמבינים לקוחות אלכ דרך 1001 סעיפים וחלקי סעיפים.
במידה והמוצר איננו תקין מסיבה כלשהי, למרות בקרות האיכות שלנו, הרי שהפיצוי יהיה מלא, כולל על מחיר ההחזרה- פלוס שובר של 20 אחוזי הנחה על כלל החנות לקנייה חוזרת.
בכל סנריו אחר, ההחזר יהיה על חשבונכם, אלא אם כן תבקשו לרכוש רכישה חוזרת בחנות. במצב כזה נגיע לעמק השווה באופן פרטני.
שלכם, צוות הדיל האמיתי