משלוח חינם בקנייה מעל 150 ש״ח

מה היתרון של חנות אינטרנט לילדים

טוב, החיסרון הוא ברור מאליו.  אתה לא מקבל מיידית את מה ששילמת עליו ותמיד עלול להיווצר החשש שאכן לא תקבל אותו, בסופו של דבר, או מתי תקבל אותו וכולי. את העניין האחרון, אנחנו פתרנו, עם המדיניות שלנו של 100 אחוז ביטחון עבור הקנייה שלך. אבל עדיין יש יתרון שלא נזלזל בו, לגבי העובדה שאתה מקבל במקום את זה אשר אתה משלם עליו.
 
אבל כאן אנחנו נכנסים לשאלה על מה אתה משלם וכו. בדרך כלל, אתה תשלם על מוצר ״לא משהו״ מחיר גבוה- לא אחת זה יהיה סתם הדפס זול ממכונת ההדפסות המקומית שבדיוק נועד לעיני הילד/ה שלך. בדרך כלל, חוץ מזה שתישאר עם זבל ביד- העיקר שיש עליו הדפס של דורה או משהו- אתה  תצטרך לקנות עוד משהו ועוד משהו ליד הקופה, שכן שם יהיו עוד דברים מפתים עבור הילד שלך. ושוב תצטרך לשלם שוב על משהו לא משהו עוד משהו.
 
בוא נאמר, במילים אחרות, הקנייה שם מיועדת בדיוק לילד שלך. טוב, לא לילד שלך ספציפית. קטן  על הילד שלך. אבל בוא נודה…המכירה עובדת בעיקר על היכולת (הלא מרשימה כשלעצמה) לערוך מניפולציה על היכולת של הילד שלך לדחות סיפוקים מיידים. סליחה. שוב,  אצל הילד שלך כמובן אין בעיה בנושא זה. אבל יש שמועה שלילדים זה קצת קשה.
 
כאן- באתר הזה ספציפית- היתרון נעוץ ביכולת שלך לעשות קנייה יותר מושכלת של א׳ או ב׳. כאן יכול לקנות מה שאתה יודע שישמח את הילד שלך, אבל גם אותך, לכל הפחות משהו שיכול לחיות איתו ביתר קלות. הס מלהזכיר שכאן יש רק מקום לחיוך. אין מקום לבכי ורצון לעוד בחנות.
 
חוץ מזה: המבחר כאן גדול יותר. אימפריית הזיופים לא נכנסה לכאן ולא תיכנס לכאן. ואין סיבה- עם יעילות ושיטות עכשוויות של ניהול, אפשר בהחלט לצמצם עלויות וכך את עלות המוצר- טוב, לפחות אצלנו- בדרך כלל- צמצום עלויות זה רק כדי להגדיל את הרווחים של הבעלים. 
 
תבלו.