משלוח חינם בקנייה מעל 150 ש״ח
 BEST VALUE FOR (YOUR) MONEY- THE REAL DEAL

או מה זה בכלל הביטוי הזה, VFM. מילולית, הכוונה לערך עבור כסף. עם תוספת הבסט, מקבלים, כמובן- וסליחה על השיעמום- את… הערך הכי גבוה עבור הכסף (שלך).

אין הכוונה כאן שאנו מציגים את הסחורה הזולה ביותר שוק. או, חס וחלילה, שאנחנו מכוונים לשם. או בעצם…אנחנו כן מכוונים למשהו דומה, בסך הכל הכללי- כן, למה לא להתעלל בשפה?

מה זאת אומרת? זה אומר, קודם כל, וכמו שהפתגם הרוסי הולך- טוב, בערך הולך ככה- לא נולדנו עשירים כדי לקנות בזול.

שכן, במרבית המקרים, סופה של הקנייה בזול בקנייה שנייה ושלישית ואולי רביעית… עד שמבינים כי אולי במקרה הזה עדיף היה את היקר מלכתחילה.

מצד שני, אנחנו לא משחקים את המשחק הזה עד הסוף. לא בקטע המטומטם לייעץ לך לקנות מרצדס כאוטו הכי טוב כשיש לך כסף למיציבושי וממילא זו לא הכוונה שלנו- באם כבר אנחנו משתמשים בשפת מותגים.

המטרה שלנו היא להציע את המוצרים הכי טובים שיש במחיר הכי טוב שיש. אולם, המוצרים הללו, לפני סף המחיר, צריכים לעבור גם את המינימום ההכרחי כדי להיות מוצעים בכלל. ומה הוא המינימום? קשה להגיד. אבל, בגדול, שיהיו אסתטיים; שהרי דבר מכוער סופו להתכלות במהרה. המכוער אף פעם לא שימושי. ובמקרה זה, הרבה פעמיים גם האופנתי לשעה הוא די מכוער. שיהיו, בנוסף, עשויים מחומר טוב. למשל, אם מוכרים עור, אז שיהיה עור. נקודה. לא ליד, לא בערך. בלי פו ופו הדוב ובלי סינתטי - את הסינתזות המוזרות נשאיר לפילוסופיים וליתר ירקות. וכו. וכו… אתם יכולים להשלים את השאר. רק את הצד השני- את מה שמציעים תחת קטגוריה זו, אנחנו מנסים להציע במחיר הכי זול שיש- תוך ניצול העובדה שאנו חנות אינטרנטית נטו- בלי משחקים.  

הערה אחת אולי: הערה לגבי מותגים וילדים- למה כאן אנחנו דווקא כן נוטים למכור רק מותגים? מהסיבה הפשוטה. רוב השוק הישראלי מוכר, לטעמנו, חיקויים במחיר של מקור. אז אם יש אפשרות למכור את המותג במחיר הישראלי של הזיוף- אז אנחנו בהחלט שם. אולי אז נגלה שלא כל דבר שקונים לילד הוא בדיוק לחמש דקות שימוש. אלא שהוא לחמש דקות שימוש בדיוק בגלל האיכות שלו…