משלוח חינם בקנייה מעל 150 ש״ח

המיניונים-הסרט

המיניונים-הסרט והקסם

נתחיל בהגדרה מילונית...מה הפירוש של המיניון? בפשטות- זה לא שלא יכולים ליותר- זה המקסימום שלנו, סתם משחקים אותה כי יש לנו יותר מזה לומר-  מן האנגלית, הוא של אדם ההופך את עצמו לעזר לרוע. מכאן המיניונים הם עוזרים לרוע.

ככה היה בסרט שהתחיל את הכל באמת...את כל השיגעון הזה...

הלוא הוא גנוב על הירח שיצא בשנת 2010.

וכך ובאופן מובהק יותר בסרט שיצא לאקרנים רק כמה חודשים לפני כתיבת שורות אלה, שעה שקיבלנו היסטוריה בקצרה איך המיניונים תמיד ״עוזרים״ לרשע והקושי שלהם, למעשה חוסר החיות שלהם, שעה שאין בנמצא מנהיג רע ״לשרתו״.

הבעיה, כמובן, היא שהם שלומאילים להחריד. בכל מקרה, קצת יותר מדי כדי להיות באמת לעזר. ובעצם הופכים- תמיד בכמעט טעות- את היוצרות, הופכים את המזימה הרעה לטובה, בלי כוונה, כמובן. כן...

או בעצם זאת קריאה אחת של המיניונים. קריאה אחרת תראה כי זה לא העניין. המיניונים הם פשוט ילדים חמודים ותמימים, אך די שובבים. הם יכולים לרצות רע בגלל יצר השובבות שלהם, והתבלבלות בין זה לבין רוע- בין יאללה בלאגן לפגיעה של ממש במישהו אחר...אבל לא באמת יכולים לייצר אותו.

פילוספיית החיים של המיניונים במשפט אחד

המיניונים-פילוסופיית חיים

 

כך, הם הופכים את הרע לטוב במתיקות אין קץ.

המיניונים

מחשבה קלה להמשך...

לפעמים לצפות במיניונים זה קצת מזכיר את הילד שלך שמשגע לך את השכל איזה שעה שעתיים ״בשטויות״ שלו, עד שמשפט אחד, חיוך אחד ואתה נזכר כי השטויות היחידות פה זה ששכחת לרגע כמה אתה אוהב את השטויות שלו (אלכ שטויות), עד שהחשש עולה כי מה תעשה אם השטויות האלה יגמרו?