משלוח חינם בקנייה מעל 150 ש״ח
חדשות החנות

 

חדשות החנות-21-27 לפברואר, 2016

הודעה חשובה היישר מפי המנהל

(המאד מוכשר שלנו-כן, הוא... ביקש שנוסיף את הקטע של המוכשר)

נרתיקים-כיסויים לאייפון 5 ו-6- חיסול

כן. הכיסויים האלה זולים בגלל שעלו לנו זול וגם בגלל שהסוחר המוכשר- כותב שורות זה-קנה מלא, מלא. אז תעשו טובה תקנו כיסוי לאייפון ב-9.90 ש״ח. או כיסוי עור לאייפון 5 ב-29.99. או כיסוי-ארנק מעור משובח, אמיתי לאייפון 6 ב-39.99. אין לנו כוח לראות את זה.  אה. וכן, יהיו עוד. עוד הרבה מאלה.  טעויות עבר, וטעיויות עתיד. אז ממש לא חיסול במובן של בעל הבית השתגע ועושה לכם טובה. ההיפך,  בעל הבית המשוגע ממילא מבקש שתעזרו לו להיפטר מהסחורה הזאת...ובתמורה? חוץ ממוצר סבבה, אתם מקבלים כאן הבטחה שהוא לא יינצל את הכסף לקנות כדורים וימשיך, במקום זאת, לעשות שטויות (כיאה לאדם מוכשר) ולתת לכם אפשרות להינות מזה. או לפחות לא לסבול-:( סבבה? סבבה!

 

נ.ב., חכו לעידכונים לגבי עוד שטויות שמישהו כאן עשה. בסוף, אנחנו נפטר אותו!

בינתיים יכולים ללחוץ על הקישור למטה כדי לראות מה כבר יש ומה צפוי לכם

לנרתיקים-כיסויים לאייפון 5 ו-6- חיסול

נכתב ב- 21, בשעה 17:32

מה חדש בחנות- יום ראשון

אז מה חדש בחנות, מה יש לנו לספר לכם היום. נתחיל באיזכור של קולקציה חדשה של סופיה הנסיכה הראשונה- קולקציה יפייפה של תיקים ואקססוריז לנסיכה שלכן. קולקציה- איך לא?- בסגול-ורוד. התימה שלה היא אהבת הטבע של סופיה הנסיכה, כאשר בכל מקום בקולקציה הזאת ציפורים עוטפים את סופיה הנסיכה. אולי מגוננים עליה. אולי היא עליהם. בכל מקרה, זה בטוח מסמל גם משהו על תחושת החופש של סופיה. בכל זאת, נסיכה קטנה ו״ראשונה״, אבל בהחלט לא פראיירית. ויותר מאשר מחנכים אותה להיות נסיכה, היא מראה בפשטות שלה ממה באמת עשוייה נסיכה.

אם זה מזכיר לכם מישהי, סבבה. אם לא, חבל! אבל בטוח מזכיר לכם משהו, לא?

לאפשרות קנייה מהירה

מה עוד חדש? טוב, יש הרבה. בינתיים, להיום, רק נציין כי יש לנו כמה כובעי קיץ מיוחדים לתינוקות. מאה אחוז כותנה. דיסני. מיובא כרגיל, אצלנו, מאירופה. לא מהונג קונג וכו...מקווים שתאהבו

 

נכתב ב- 21, בשעה 11:15