משלוח חינם בקנייה מעל 150 ש״ח

פרוזן-חנות

אלסה-אלזה, נסיכת הקרח של דיסני וכולם...

מתנות ותיקים לילדה של אלזה ואנה- פרוזן/לשבור את הקרח

לשבור את הקרח- תיקי בית ספר, דיסני פרוזן, תיקי גב לילדות, פרוזן טרולי, תיק עם גלגלים לבית ספר. ילקוטים של פרוזן- אנה ואלזה- מבחר ענק, מעודכן ומתעדכן של מיטב התיקים מדיסני אירופה- מקורי, ייחודי ואיכותי. אבל, היי...בזה לא סיימנו. יש לנו כמובן גם תיקי גן, תלת ממד, טרולי וגב רגילים- תיקי צד אופנתיים, תיקי מחשב ומה לא- במספר גדול של קולקציות מעוצבות ואופנתיות לילדות. וכן, לא רק תיקים...

יודגש שוב, כי אנו מביאים את התיקים ו/או המתנות שלנו- של פרוזן, כשל יתר הדברים- לא מהונג קונג. דווקא... ממקומות... קצת ליד. כמו אירופה, טוב בעיקר אירופה. יותר ספציפי? אנחנו דואגים להביא את הסחורה שלנו מחברות המתמחות (גם) בעיצוב אופנה ממותגת של דיסני- דיסני זה רישיון...כל אחד מייצר ברמה אחרת...ולעיתים תוך הרג החווייה והעניין... במיוחד שאפשר להדפיס את הרישיון בלי ממש בעיה, להעביר את זה דרך דוד או אלי מהאונייה בנמל והכל בסדר, עם הטיקט- מקורי עם הטיקט. אז כן... כאן זה מיוחד. כאן זה רק המובחר. בכל זאת, פתחנו את המקום כתיקון למה שחווינו עם איזה נסיכת קרח משלנו, שעדיין נסיכה, אבל עברה את השלב. מכירים היטב את המשפט למי איכפת אם זה מקורי או לאו. נכון. אבל כאן המקוריות באה גם עם איכות ויופי מעל לכל.

כן. אם תרצו למצוא דילים טובים יותר לגבי תיקים או מתנות לילדה, כנראה שתמצאו. ממליצים, גם אנחנו, על עלי אקספרס, שלימדה אותנו דבר או שניים על הסיבוב שעושים לנו כאן. מצד שני, לא תמצאו איכות דומה או שווה, לא ביופי או באיכות שיש לנו להציע לנסיכות שלכן...עוד קצת על הפילוסופיה שלנו ועל התפיסה שלנו של ״מתן ערך לכסף״, יכולים לקרוא כאן.

מצד שני, למה לקרוא כשאפשר להתענג בדימיון ואולי אך במעשה על המתנה שתרכשו לנסיכה שלכם- כן מתנה של אלזה- אנחנו מעריכים- למרות שבהחלט בעד אנה ושיקום מעמדה.

אנה ואלזה, אלזה ואנה- כן, זה ממכר. אם זה יפה זה אצלנו. מכוער? מצטערים. לא איכותי? סליחה באמת. זה לא אצלנו. מתנות ותיקים מביאים לילדה שלכם את המתנות והתיקים של לשבור את הקרח, האחיות הנצחיות, נסיכות דיסני העכשוויות, הכי שווים שיש; ועושים זאת תוך מתן תחרות- גם כאן, למחירים באירופה ובארצות הברית. כן, ובלי ציניות, לא קונים בשביל. יכולים לקנות בשביל עצמכם בלי התיווך. עושים הכל, במקום, כדי להציע אותו דבר שיש שם ״כאן״, באותו מחיר ואף בפחות... אוףףף...מלא מילים בשביל אלזה. ״בוא נשחרר את זה״ וזהו, אנחנו אומרים...בפרפרזה של החכם הסיני ההוא שהעתיק מאלזה.