משלוח חינם בקנייה מעל 150 ש״ח

שאלות ותשובות נפוצות-מתנות ותיקים

 אבטחת מידע- קודמת לכל? ועוד איך!

״מתנות ותיקים״ לוקחת את אבטחת המידע שלך ברצינות רבה!

אנחנו נוקטים בכל האמצעים העומדים לרשותנו- זאת אומרת, משלמים כל מה שצריך ויותר ולו כדי:

  להבטיח שהמידע האישי שלך אכן יישאר מוצפן והעסקה אכן תצא לפועל, לסיפוקך המלא, הלכה למעשה, ללא חשש מלכתחילה וללא כאב ראש לאחר מכן.
 

אבטחת מידע 

הטכנולוגיה המשמשת להצפנת העסקה שלך היא בין המתקדמים ביותר הקיימים במסחר אלקטרוני. אנו משתמשים בטכנולוגיית הצפנת נתונים מהמתקדמות בשוק על מנת להגן מפני אובדן, שימוש לרעה או שינוי של מידע המשתמש שלך. המידע המועבר בין המחשב שלך לבסיס הנתונים שלנו עובר דרך טכנולוגיית הצפנת מידע מהמעלה הראשונה. בנוסף, אנו משתמשים בכלים נגד הונאה באינטרנט כדי להגן על עסקות בכרטיסי אשראי. 

אנחנו גם מגינים על הרכישה שלך על ידי מניעת המשלוח של הסחורה לכתובת מזויפת. כל כתובות החיוב מאומתות באופן אלקטרוני וכל כתובות המשלוח החלופיות מאושרות ידנית, וגם זאת אחרי פרוצדורה מסוימת שבאה להבטיח את מהימנות המידע שנמסר.

במילים אחרות, אנו משלמים הרבה כסף כדי שתוכל לזכות להגנה זו. אם זו דרך התשתית של החנות-שופיפיי אנטרפרייז-  ואם זה דרך הבחירה בפייפאל- בחירה שיקרה פי שתיים מהערוץ הרגיל של כרטיסי האשראי הרגילים בארץ, אבל כפי שתראו מיד, אין זה ללא סיבה מוצקה ומוצדקת.

PAYPAL 

מילה על פייפאל. בפייפאל הכסף שלך מאובטח; הרכישה שלך מבוטחת. יש לך חצי שנה לערער על העסקה אם לא מרוצה ממנה ועל פי רוב- אחרי בירור של פייפאל- אתה תקבל את כספך בחזרה.

פייפאל בנוייה לקניות באינטרנט. קנייה שהיא תמיד וירטואלית עד שהופכת לממשית. מתוך זה היא קמה. ואכן היא מספקת את פיתרונות ההגנה הטובים ביותר ללקוחות.
 
אנחנו מבטיחים כי לעולם לא תצטרכו לעשות שימוש בערער לפייפאל. אבל רצינו לעשות צעד יקר זה מבחינתנו, ולו משום שלקוחות חדשים יוכלו לבטוח באתר, בבואם לבצע עסקה.

 

אז למה מאפשרים בכלל עוד ערוץ תשלום (ישראלי?)- זאת השאלה שלכם עכשיו? 

שתי סיבות עיקריות וברורות מאליהן: 

א. לא לכולם יש כרטיס אשראי בינלאומי. 

ב. בפייפאל אין אפשרות לשלם בתשלומים- שיטה הכל כך אהודה על הצרכן הישראלי. 

 

זול או יקר- ניסיון לתשובה ראשונה- כן, ניסיון, כי מנסים להיות כנים; וכן, לדידנו, הצדק איתנו; בהחלט זולים. אבל הנה, תשובה גלוייה. גם זה מותר, לפעמים- לא?

BEST VALUE FOR (YOUR) MONEY

ערך לכסף? הערך הכי טוב לכסף ...שלך? אז למה בדיוק מתכוון המשורר

או מה זה בכלל הביטוי הזה, VFM. מילולית, הכוונה לערך עבור כסף. עם תוספת הבסט, מקבלים, כמובן- וסליחה על השיעמום- את… הערך הכי גבוה עבור הכסף (שלך). אין הכוונה כאן שאנו מציגים את הסחורה הזולה ביותר שוק. או, חס וחלילה, שאנחנו מכוונים לשם. או בעצם…אנחנו כן מכוונים למשהו דומה, בסך הכל הכללי- כן, למה לא להתעלל בשפה?

מה זאת אומרת? זה אומר, קודם כל, וכמו שהפתגם הרוסי הולך- טוב, בערך הולך ככה- לא נולדנו עשירים כדי לקנות בזול.

שכן, במרבית המקרים, סופה של הקנייה בזול בקנייה שנייה ושלישית ואולי רביעית… עד שמבינים כי אולי במקרה הזה עדיף היה את היקר מלכתחילה.

מצד שני, אנחנו לא משחקים את המשחק הזה עד הסוף. לא בקטע המטומטם לייעץ לך לקנות מרצדס כאוטו הכי טוב כשיש לך כסף למיציבושי וממילא זו לא הכוונה שלנו- באם כבר אנחנו משתמשים בשפת מותגים.

המטרה שלנו היא להציע את המוצרים הכי טובים שיש במחיר הכי טוב שיש. אולם, המוצרים הללו, לפני סף המחיר, צריכים לעבור גם את המינימום ההכרחי כדי להיות מוצעים בכלל. ומה הוא המינימום? קשה להגיד. אבל, בגדול, שיהיו אסתטיים; שהרי דבר מכוער סופו להתכלות במהרה. המכוער אף פעם לא שימושי. ובמקרה זה, הרבה פעמיים גם האופנתי לשעה הוא די מכוער. שיהיו, בנוסף, עשויים מחומר טוב. למשל, אם מוכרים עור, אז שיהיה עור. נקודה. לא ליד, לא בערך. בלי פו ופו הדוב ובלי סינתטי - את הסינתזות המוזרות נשאיר לפילוסופיים וליתר ירקות. וכו. וכו… אתם יכולים להשלים את השאר. רק את הצד השני- את מה שמציעים תחת קטגוריה זו, אנחנו מנסים להציע במחיר הכי זול שיש- תוך ניצול העובדה שאנו חנות אינטרנטית נטו- בלי משחקים.  

הערה אחת אולי: הערה לגבי מותגים וילדים- למה כאן אנחנו דווקא כן נוטים למכור רק מותגים? מהסיבה הפשוטה. רוב השוק הישראלי מוכר, לטעמנו, חיקויים במחיר של מקור. אז אם יש אפשרות למכור את המותג במחיר הישראלי של הזיוף- אז אנחנו בהחלט שם. אולי אז נגלה שלא כל דבר שקונים לילד הוא בדיוק לחמש דקות שימוש. אלא שהוא לחמש דקות שימוש בדיוק בגלל האיכות שלו…

 

זול או יקר- תשובה שנייה או במילים אחרות...בקיצור, כאן הקיצור:

בעצם, יחסית זול...אם משווים את המוצרים שלנו למחירים שלהם בחו״ל, הרי שתמצאו כי המחירים די דומים- ולא אחת הפער הוא לטובתנו. במידה ומשהו נראה לכם יקר ביחס למה שהוא מציע, נשמח אם תעירו לנו, ואנחנו נבדוק זאת. אם צודקים נפעל מיידית בעניין. לא כל כך צודקים? סבבה, נדאג ״על הדרך״ להאיר את עיניכם- כן, למה לא?- בהקשר זה. הלקוח תמיד צודק? כן. אולי. אבל איך נדע בלי הדיאלוג- אז הנה, אם מתלכלכים אם הזמן- אנא, אימרו לנו. מבטיחים להקשיב!

 

מאיפה, מקורי או לא ולמה זה (לעזאזל) משנה?

ומאיפה כל זה בא? 

.כל המתנות והתיקים שלנו לילדים מיובאים מאירופה, בעיקר מגרמניה, אנגליה וספרד

וכי...למה זה משנה בכלל?

זה משנה כי שאלתם...אבל גם בגלל שבוחרים רק את הייחודי, האיכותי והמיוחד. אנחנו גם אוהבים את עלי-אקספרס ועלי-באבא וכולי. כל כך אוהבים אותם שזה יהיה פתטי לעשות מה שרבים וטובים עושים פה...קונים משם, משנים את הטיקט ואת המחיר...אנחנו מעדיפים למכור את המקורי והאיכותי ביותר. רק פירמות עילית אירופיות שלא נראו-נראות פה

 אוקיי...אז בגלל זה הסחורה שלכם כל כך שונה ממה שמכירים בארץ?

זה שונה...כי בארץ אין שום בעיה להכניס סחורה מזוייפת. ולכן אין מאמץ. לפעמים נראה כי היבואן הרשמי עצמו מייבא מזוייף כי משתלם לו...זה לא כל כך לפעמים. אבל לא ניכנס לזה...חוץ מזה, בארץ יש נטייה להרוויח תמיד כפול שתיים, ועם כל היידיים בדרך, הכפול שתיים...מתחיל להיות כפול 8 ו-10, ואז סחורה שמתומחרת יקר מלכתחילה...לא יכולה להימכר כאן. אנחנו מנסים לעשות זאת אחרת. אחת התוצאות של זה: היא הניסיון לייתן מבחר של הסחורה הטובה ביותר בנמצא
 

משלוחים

תעריף, מחיר- כמה, בקיצור? 

התעריף למשלוח דואר רשום הוא עשרה שקלים. בכל מקרה, לא משנה כמה העגלה מלאה ו/או כבדה. חלק מהניסיון של ״מתנות ותיקים״ לשמור על איזה שפיות בכל הנוגע לענייני הלוגיסטיקה המכבידים בארץ- לצורך העניין, משלוח חבילה קטנה בדואר ישראל עולה 20 שקלים לערך, ומשם זה רק עולה...לאחר כמה ניסיונות שונים, הגענו למסקנה כי זו האפשרות היחידה בנמצא- קרי, לגבות תעריף .השתתפות מינימאלית על המשלוח-תהיה לנו יקרה ככל שתהא

למה לא משלוח חינם?

 ״משלוח חינם״... הוא לעולם איננו בחינם. אין מנוס מלהחשיב ולו חלק מדמי המשלוח במחיר המוצר. לאחר ניסיונות שונים, כאמור, ולמרות שמשלוח חינם הוא מקדם מכירות ידוע, החלטנו שאין זה יהיה הוגן לעשות כך, בוודאי ללקוח שקונה שני מוצרים ומעלה- בהם הוא משלם פעמיים דמי השתתפות סמויים ). לפיכך, השתתפות מינימאלית מצד הלקוח על דמי המישלוח זה הכי קרוב שאפשר להציע למשלוח חינם בארץ, לפחות בינתיים.

ואם כבר חפרתם לנו, אז כמה זמן צריך לחכות עד שהמשלוח יגיע?

התשובה הפשוטה היא עד 21 יום. התשובה הסבוכה יותר תלוייה במלאי המתעדכן בזמן ״חי״. במאות מוצרים בחנות אתם תמצאו את הכיתוב נשלח תוך יום אחד. במילים אחרות, אנחנו מוציאים מוצר זה למשלוח דואר רשום תוך 24 שעות ומספקים באותה עת מספר מעקב לדואר רשום. אם המוצר איננו במלאי, אין זה אומר כי ייקח לנו 21 ימים לספקו. ממש לא...זה אומר שתוך עד 7 ימים הוא מגיע אלינו מאירופה ואנחנו שולחים אותו ללקוח באותה פרוצדורה המוזכרת לעיל. וכן, אנחנו עובדים על ייעול הליך זה. לוגיסטיקה היא לא הכל, אבל בלעדיה אין כלום, בעסק אינטרנטי ובכלל. בינתיים, מה נאמר? נאמר שגם אנחנו אוהבים את ״דואר ישראל״.

  במידה וזה מתעכב אף יותר?

  במקרה הלא שכיח הזה, הרי שאנחנו עומדים עם הלקוח בקשר. באם הוא מעוניין לבטל, הרי שאנו עושים זאת בהבנה גדולה. אבל במקרים שקרו, ביטולים וכמעט לא היו? למה? כאן, באמת יש לנו ״בעל בית משוגע״- הפיצוי במתנות שהילדים מקבלים- נו, טוב, מקווים שהלא שכיח ממילא לא יהיה עוד- בסוף נפשוט את הרגל!

  ובעוד קצת ברצינות או למה נוהגים כך? אנחנו בהחלט מבינים שמדובר בילדים; ואולי הם אף מוכנים לחכות ואפילו כמה ימים- במקרה הרגיל והנורמלי-  בגלל שאנחנו ״טיפה״ ייחודיים בסחורה שמציעים- הילדים חיים במיידי ובצדק; הם משגעים אותכם במקרה כזה- וגם בצדק, כי אתם גיבורים-כל-יכולים; -) לפיכך: במקרה ויש תקלה כלשהי, אנחנו תמיד מיידעים מראש- עם אפשרות לקבלת החזר כספי מלא- לא זיכוי לקנייה בחנות ובולשיט מעין זה- או שידרוג משמעותי של ההזמנה מהמלאי המגוון עד-מאד שלנו.

  יום הולדת, דחוף לנו וכו...לגבי משלוחים דחופים יותר

   במקרה כזה, כדאי ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו- פרטים למטה- על זמינות במלאי ו/או על אפשרות השידרוג של המישלוח למישלוח מהיר. בקנייה מעל 200 ש״ח, ניתן לשדרג את המישלוח למישלוח מהיר בהוספת דמי משלוח של 40 שקלים 

  משהו לא ברור? עוד שאלות? פנו לנינג׳ות שירות הלקוחות שלנו, דרך לחיצה כאן...על ״צור קשר״

  נו-מה? הנינג׳ות מחכות לכן: אמנם בקוליות, אבל מחכות...אז יאללה...

   

   שירות לקוחות