משלוח חינם בקנייה מעל 150 ש״ח

אז מה גם חנות לבנים? חנות ילדים שבה יש מקום לבנים?

כאילו לא מקום צדדי ליד כל הוורוד לילדה

אחד העקרונות המרכזיים שלנו, וכהמשך לנאמר במניפסט המתמשך  שלנו... (האם אנחנו אתר מכירות או אתר הצהרות? בכל מקרה, אולי כדאי היה וכדאי יהיה להבהיר עקרונות יסוד של החנות שלנו, במיוחד שכאלה קיימים גם קיימים-) מתקשר לעובדה שזכינו ובסביבתו יש בעיקר בנות... אבל גם לעובדה שאף פעם לא היה ברור לנו כהורים לילדות מה לעזאזל עושים אלה שהם הורים לילדים, לבנים זאת אומרת? כאילו מה יש לבנים לעשות בחנות צעצועים? תוך שנה, שנתיים, נראה כי נגמר כל הסיפור. שלהם שם. משם והלאה הסיפור מתמצא  בזה שהילד הולך עם אחותו לחנות ילדים ובתכל׳ס אין מה לקנות לו באמת, חוץ כמובן מכדור כדורגל- לא ככה? מה הוא עושה אם אין לו אח גדול שמשגע לו את הצורה כל הילדות? טוב, אנחנו מגזימים. אבל כן, כחצי בדיחה, כחצי אמת, זה תמיד היה נראה לנו בגדר ״אל תפריע״, קח כדור ולך תריב מכות עם אח שלך בחוץ תוך כדי שהנסיכה קטנה בוחרת לה עוד משהו...  בחנות.

זה לא שיש קיפוח של ההורים. פשוט נראה שאין לעיתים מקום להשוואה בין העושר המוצע לבנות לבין הדלות המוצעת לבנים.

אנחנו לא נשקר. זה גם לא באשמת החנויות. - ככה השוק בנוי וחנויות הן לגמרי בתחתית השרשרת שלו. מצד שני, אנחנו כאן להתאמץ. להתאמץ במגוון שמציעים גם לבנים. דברים שווים, אני מתכוון, לא עוד איזה רכב פלסטיק מטופש או... עוד רכב פלסטיק מטופש... חלק מזה בא לידי ביטוי אפילו בענייני כדורגל- בגלל שבעד מבחר ובחירה לא מתוך דלות, מדמיינים מראש מצב כזה ובו מתחרים- בו מתחרים בניסיון להביא את הטוב ביותר ... אז בקיצור - אומר הקשקשן- ״אגב ענייני כדורגל״ והרצון להביא את הטוב ביותר, אנחנו מוכרים ציוד מקורי של הפועל כפר סבא והפועל עכו- סתם, סתם, מוכרים ציוד רשמי הן של בארסה והן של ריאל- מיובא על ידינו הישר מספרד... תנו מבט ותלמדו על ההבדל בין סחורה רשמית להדפסה זולה במכונת דפוס שעל הדרך- ייאמר לזכותה- מדפיסה באופן די מרשים דווקא את הטיקט של בארסה או של ריאל או מה לא בעצם...

ריאל מדריד- חנות אוהדים. בארסה- חנות אוהדים

מסי או רונאלדו- ייצוג מכובד לשתי האופציות

 

 

חנות הקומיקס שלנו; מתחילים בסופרמן ובאטמן

[scmBannerSlider-1487]

אבל זה לא רק זה... אחת מהמחלקות שאנחנו הכי גאים בה היא מחלקת הקומיקס שלנו. נכון, אנחנו לא מוכרים קומיקס- חוברות הכוונה, אולי יום אחד- לכו תדעו... מצד שני, אנחנו בעד הפנטזיה הזאת. וכן, אנחנו לגמרי בעד הסטייל הזה! לדעתנו, חנון זה לגמרי קול. ו״להוא״ שיש לו בעיה עם זה... כדאי לזכור, זה בדיוק ההוא שיעבוד אצל אותו ילד קול שיגדל להיות גבר קול! כאן נפסיק לנדבר. פשוט ניתן לכם להתרשם... אבל - ראו הוזהרתם- אנחנו בהחלט נדבר על קומיקס בבלוג שלנו ואפילו בדפי המוצרים שלנו. מוזמנים להצטרף.