משלוח חינם בקנייה מעל 150 ש״ח

 

פרוזן/לשבור את הקרח- ציוד לבית ספר 2016, תיקי בית ספר, תיקי גב/טרולי, קלמרים- כל הקסם, היופי ואיכות של האחיות הנצחיות, אנה ואלזה, במקום אחד- במתנות ותיקים- המגוון הגדול, האיכותי והיפה ביותר למוצרי פרוזן, גם לבית ספר, אולי בעיקר לבית ספר.

 

למה לא קונים תיקים מכאן; למה מביאים את השם מפה? מה רע בתיק ההוא של אלזה שמוכרים בארץ?

 

הקשר של מתנות ותיקים לפרוזן, למותג זה של דיסני הוא קשר אישי של ממש. לא מעט מן העסק הזה נהנה על ידי הצגת חנות ענק של מוצרי איכות ייחודיים ובלעדיים של אנה ואלזה. אמנם אנחנו פונים כל הזמן לכיוונים חדשים- אבל אנחנו בהחלט נאמנים לאלה שהתחלנו איתם. איך הפילוסוף היווני עם קמצוץ הודי- אולף/אולאף מפרוזן- אמר פעם? יש אנשים ששווים הינמסות. וכן, אנחנו בהחלט חושבים שאנה ואלזה שוות הינמסות- סתם…אנחנו לא חושבים כבר. אנחנו כבר מזמן מרגישים.

 

מכאן אין אנו יכולים לא להרשות לעצמנו להתאמץ במיוחד לקראת שנת הלימודים החדשה- לקראת 2016-2017- בכל זאת, יש מלא, אבל ממש מלא… אלזות קטנות שרוצות לקחת קצת מן הקסם של אנה ואלזה איתן לבית ספר. אבל איך אפשר לקחת קסם מכל היופי הזה שדיסני יצרה עם - תחשבו שאנחנו משתעלים, אבל ממש… תוך כדי שאומרים זאת- כשהתיקים של פרוזן, כשעיצובי התיקים בארץ לילדים נראים תמיד כדבר שלאחר מעשה- ובסופו של דבר די משעממים וחד-גוניים?

 

נכון הילד רואה מה שהוא רואה. הילדה תראה תיק של פרוזן- עם הדמויות שפחות או יותר דומות לסרט- וזה יכול בהחלט להספיק לה. באם זה יהיה התיק היחידי שממנו היא יכולה ״לבחור״- בין פרוזן לאותו שחקן כדורגל ספרדי- אז יש מצב שהיא אפילו תתלהב.

 

וכן, תוסיפו לזה את העובדה שהיא ממש תתאכזב- שהיא עלולה לפרוץ בבכי לא נעים אם פרוזן - והתיקים המעטים שנשארו וכל אווירת האין-תיקים שבכל האירוע ההזוי של קניית התיק- ואפילו אתם עלולים להתלהב מהתיק השבלוני ההוא עם התמונה המצורפת של אנה ואלזה. 

 

אבל מה בין זה לבין הקסם שהיה יכול להיות בכל זה- והיה בהחלט יכול להיות, באם הילדה הייתה נחשפת לקסם שעולה על מה שהיא רואה סביבה. אבל בוא נוותר על הכיוון הזה. די ברמיזה על דעתנו.

 

בוא נאמר כמה דברים בהשוואה- או למה אנחנו מעדיפים לאין ערוך את האופנה האירופאית של תיקים לילדות על פני ״האופנה״ הישראלית לאותם תיקים- הרי חנות אנחנו. יכולים להביא מפה, כמו שמשם- סליחה, מפה זה הרבה יותר קל וזול וכולי…

 

לנו, לפחות לנו:   תיקי ״המותגים״ של החברות השונות בארץ- כך נראה על פניו לפחות- מבוססים על אותה שבלונה, עם שינויים אסתטיים קלים לאור התמונה המודפסת- המשתנה לאור המותג התורן- בקדמת התיק;  פעם אחת זאת תהיי קיטי, פעם שנייה אותו התיק- פחות או יותר- יבוא עם דמות של שחקן כדורגל ספרדי- אז מה הפלא שבוריאציה הבאה או אחריה, גם תמונה של אנה ואלזה תיכנס לאותה שבלונה?

 

במילים אחרות, נראה לנו כי התועלת קודמת ליופי כאן. אבל האמת שאולי כדאי לחסוך מהילדים את זה לעת עתה. ואולי עוד משהו: טוב נו…זה לא עוד משהו בשבילנו. זה עומד במרכז תפיסתנו: מה שלא יפה אין בו גם תועלת. מאבדים ממנו עניין מהר מאד. ועם הירידה בענין- נו, מה נגיד (?) אין על מה להתפלא כי הדבר עצמו יהפוך לחסר שימוש באפשרות הראשונה שתהיה?

 

אצל החברות מעבר לים- אלה שבאות מאירופה, לא מהונג קונג- לא יישמע כדבר הזה. הם לא מוציאים ליין של עשרה תיקים לבית ספר וזהו. כך שהתיק הוא השבלונה ״לעיצוב״ מעל. עבורן, לכל מותג יש ליין ייחודי שחלקו כולל גם תיקים לבית ספר, תיקים לגן ו/או ציוד אחר לבית ספר, כמו קלמרים, כלי כתיבה ועוד. חלקו; רק חלקו. העיצוב עצמו הוא הנקודה המוכרת של התיק בעולם צפוף של תחרות- שם לא כל כך פה…החברות הללו לא עושות, נגיד, תיק של פרוזן בדרך אגב ליד זה של ספיידרמן. כשהן פרוזן, הן פרוזן, רק פרוזן, עד הסוף. זאת האופנה שלהם אגב פרוזן שמוכרת כאן - לא סתם תמונות של אנה ואלזה שהילדות יכולות לזהות וסבבה ודי.

 

מכאן גם העיצוב הוא הוליסטי לא רק לכל קולקציה וקולקציה של תיקים; אלא גם ובעיקר בכל תיק ותיק- כן, לרבות זה של בית ספר. זה שלתיק זה יש יותר דרישות; אין זה אומר שמוותרים לו…נהפוך הוא. התיק הזה, אותו תיק לבית ספר של פרוזן הופך להיות, לא פעם, לגולת הכותרת של אותו עיצוב, בהיותו התיק - לא אחת- הגדול ביותר וכן…היקר ביותר באותה קולקציה ייחודית.

 

אבל למה לדבר יותר מדי- אמר זה שמדבר יותר מדי- כשאפשר לתת דוגמאות- אז הנה לכם כמה שיהיו במרכז תפריט התיקים של פרוזן/לשבור את הקרח ל-2016-2017 - שם, מעבר לים; ועכשיו כאן ודרך החנות של מתנות ותיקים.

 

קחו למשל- לדוגמא את קולקציית התיקים של פרוזן לילדות הסובבת סביב אלזה נסיכת הקרח והשיר שעשה לא מעט לטובת סרט וביותר ממובן אחד-  Let it Go

 

אלה המוצרים העיקריים של הקולקציה הזאת:

 

 

 

 

מחפשים את השיר של אלזה מלשבור את הקרח? מה עם מתנה לילדה סביב שיר הנושא של פרוזן?

קולקציית מתנות ותיקים יוקרתית של אלזה, סביב השיר לט איט גו; מתנות ותיקים לילדה שלך, בצבע אופייני בהחלט לאלזה ולאווירה של שיר הנושא של פרוזן, קרי תכלת, מבריק, בוהק, בולט, בקיצור- נוצץ, אבל ממש, ממש כמו שהילדות יאהבו.- בעצם כבר אוהבות. במרכז, בחזית העיצוב של התיקים הללו, אנו רואים את דמותה של אלזה, בקלוז אפ, על פני רוב השטח הקדמי של התיקים. מאחורה, על הרקע הנוצץ, מנצנצת לה האמירה הפשוטה, לט איט גו; LET IT GO

מה נאמר על זה? אם הילדות שלך היו רואות את הקולקציה הזאת, הן בטח היו שרות משהו על ״לשחרר, לעזוב״ וכו׳- במילים אחרות, שיאללה תקנה, תקני, תקנו לי כזה וגם כזה וגם כזה. מזל שאנחנו חנות אינטרנט. הנה ההזדמנות שלכם לשחרר לבד, להתשחרר לבד, ולספק הפתעה מהנה ויפה ליקרות ללבכן

במילים אחרות, תנו לנסיכה שלכם אחת מן המתנות המשובחות והיפות של קולקציה זו- תנו לנסיכה את הנסיכה שהיא אוהבת.