משלוח חינם בקנייה מעל 150 ש״ח

הפירוש של המיניון, בפשטות, מן האנגלית, הוא של אדם ההופך את עצמו לעזר לרוע. מכאן המיניונים הם עוזרים לרוע.

ככה היה בסרט הראשון. הלוא הוא גנוב על הירח שיצא בשנת 2010

וכך ובאופן מובהק יותר בסרט שיצא לאקרנים רק כמה חודשים לפני כתיבת שורות אלה, שעה שקיבלנו היסטוריה בקצרה איך המיניונים תמיד ״עוזרים״ לרשע והקושי שלהם, למעשה חוסר החיות שלהם, שעה שאין בנמצא מנהיג רע ״לשרתו״.

הבעיה, כמובן, היא שהם שלומליאים מדי לעזור. ובעצם הופכים- תמיד בכמעט טעות- את היוצרות, הופכים את המזימה הרעה לטובה, בלי כוונה, כמובן. כן...

או בעצם זאת קריאה אחת של המיניונים. קריאה אחרת תראה כי זה לא העניין. המיניונים הם פשוט ילדים חמודים ותמימים, אך די שובבים. הם יכולים לרצות רע בגלל יצר השובבות שלהם, אבל למעשה לא מסוגלים לו.

כך, הם הופכים את הרע לטוב במתיקות אין קץ בכל אשר הם נוגעים.

לפעמים זה מזכיר את הילד שלך שמשגע לך את השכל איזה שעה שעתיים ״בשטויות״ שלו, עד שמשפט אחד, חיוך אחד ואתה נזכר כי השטויות היחידות פה זה ששכחת לרגע כמה אתה אוהב את השטויות שלו אלכ, עד שהחשש עולה כי מה תעשה אם השטויות האלה יגמרו? אבל אל דאגה המיניונים שלוש גם יגיע. ואם יהיה לך מזל, ואם תאפשר ולא תהרוג את הילדות שבך דרך הילד, אזי הילד שלך ישמור תדיר על ניצוץ הכמו-ילד שלו. כי בתכלס זה מאד ילדותי לא לשמור על הילד שבך!


 

הקולקציה שלנו- הדיל האמיתי- של המיניונים

בקולקציה שלנו של המיניונים תמצאו: תיקים, תיקי גן או תיקי בית ספר, קלמרים, יצירה, צעצועים- בעצם, כל מה שקשור למיניונים, עכשיו נמצא אצלנו, בקולקציה דינמית ומתחדשת של הגיבורים הצהובים.

אם זה כבר לא מובן, אנחנו אוהבים אותם במיוחד בגלל שהם כל כך טובים כשהם מנסים להיות כל כך רעים.

חוץ מזה: אין ספק שלמיניונים יש אוסף מוצרים יפה ומיוחד במינו- טוב, נו...אין הרבה מוצרים לילדים שהם לא של דיסני- אז מה הפלא שאצל המיניונים זה מיוחד, ומיוחד ״אחרת״?

לקולקציית המוצרים שלנו, לחץ כאן

October 20, 2015 by minion gru